Dom

Shenzhen Howmelly Technology Co., Ltd.

profil firmy
Kim jesteśmy:

Shenzhen Howmelly Technology Co, Ltd jest profesjonalnym producentem wysokiej technologii specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży bezprzewodowego mobilnego nadajnika wideo, systemu dowodzenia komunikacji awaryjnej i inteligentnej komunikacji UAV.
Nasze produkty zostały z powodzeniem zastosowane w bezpieczeństwie publicznym, zbrojnej policji, służbie celnej, zapobieganiu pożarom lasów, stacji telewizyjnej, a także są szeroko stosowane w zastosowaniach cywilnych, takich jak pola naftowe, elektryczność, monitoring, sieć bezprzewodowego dostępu itp.

Linia produkcyjna:
Fabryka znajduje się w Longgang Shenzhen z powierzchnią podłogi ponad 2200 metrów kwadratowych i 4 nowoczesnymi liniami montażowymi wyposażonymi w certyfikat ISO9001.
Miejscem produkcji jest wysoka czystość czystego warsztatu produkcyjnego
które są w pełni zgodne z wymaganiami specyfikacji projektowej czystego warsztatu elektronicznego CNS (GB 50472-2008).

R & D:
Dzięki ponad 12-letniej koncentracji opanowaliśmy podstawową technologię w przemyśle COFDM. Opracowany przez nas system bezprzewodowego nadajnika wideo o wysokiej rozdzielczości został przyjęty zgodnie z obecną wiodącą techniką modulacji, która charakteryzuje się stosunkowo wąskim pasmem powietrza i dużą odpornością na wielodrożne zakłócenia aby przezwyciężyć trudność spowodowaną wielodrożnym odbiciem i barierą, aby zrealizować strzelanie i transmisję w czasie rzeczywistym wideo HD brak linii widzenia, szczególnie odpowiednie do zastosowania w złożonym środowisku.
Dysponujemy silną technologią i możliwościami testowania jakości, a dział R & D, inżynier, centrum testowe i laboratorium badań niezawodności zajmują się niezawodnością produktów badawczych oraz rozwojem i projektowaniem jednostek częstotliwości radiowych.
Nasza firma zajmuje się produkcją doskonałego i wygodnego bezprzewodowego systemu nadajnika Vedio dla naszych klientów. Obecnie opracowujemy produkty sieciowe o tej samej częstotliwości, aby zminimalizować zajmowanie ograniczonych
Zasób częstotliwości.

Nasza misja:
Piękne życie to nasz wspólny persuit, starajmy się razem, aby utrzymać bardziej spokojny świat!

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Kwiecień 2010: Uruchomiony bezprzewodowy nadajnik wideo H.264 Digital COFDM do montażu UAV, plecaka i pojazdu.

Październik 2010: Rozpoczęto transmisję HD na żywo i telewizję bezprzewodową na żywo, dwukierunkową transmisję danych.

Maj 2011: Uruchomiono bezprzewodowy system transmisji sieci IP

Maj 2013: Uruchomiono radiową sieć MESH Broadband AD HOC, która jest najlepszym wyborem dla zintegrowanej komunikacji usługi punkt-punkt, punkt-wielopunkt i wiele-do-wielu

Kwiecień 2014 : Uruchomienie kompaktowego modułu o rozmiarze (L8,5 * W6.5 * H2.2 CM), szerokopasmowej (12 Mb / s), długodystansowej (1-30 km) sieciowej stacji radiowej HD, do transmisji wideo, big data i innych aplikacje zapewniające dużą wygodę.

Feburary, 201 5 : Uruchomiono bezprzewodowy system transmisji wideo 4G HM4GSV

Sierpień 2018: Uczestniczył w opracowaniu nowego standardu krajowego dla cyfrowych stacji radiowych: „Ogólna specyfikacja bezprzewodowych nadajników danych”.

Shenzhen Howmelly Technology Co., Ltd.
Shenzhen Howmelly Technology Co., Ltd.
Shenzhen Howmelly Technology Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HOWMELLY

Ilość pracowników : 100~199

Coroczne wyprzedaże : 5million-10million

Rok założenia : 2014

pc Export : 80% - 90%

Main Product: COFDM wireless video transmitter,long range wireless video transmitter,wireless video transmitter re